• DÜNYA PANDEMİ KONFERANSI


Terry Dale


A.B.D. Tur Operatörleri Birliği Başkanı

Terry Dale, 2011 Ocak ayında ABD Tur Operatörleri Birliği (USTOA) başkanlığına seçilmiştir.31 Ocak 2013 tarihinde, Dale ayrıca dernek için İcra Kurulu Başkanı olarak ek bir rol üstlenmiştir.

Dale'in USTOA'daki sorumlulukları arasında, derneğin stratejik pazarlamasını geliştirmek, tur operatörlerini etkileyen konularda derneğin hükümet savunuculuğunu yönetmek,ve seyahat endüstrisindeki diğer liderler ve karar vericilerle birlikte çalışarak karşılıklızorlukları   ve fırsatları belirlemek  yer almaktadır.Ustao'da Dale aynı zamanda önemli bir elçi ve sözcü olarak hizmet vermektedir.  USTOA'nın 40 yıllık tarihinde üçüncü başkan olma ayrıcalığına sahiptir.

Tanınmış ve saygın bir seyahat endüstrisi lideri olan Dale, seçkin bir kariyere sahip olmuştur.2003'ten beri Cruise Lines International Association'ın (CLIA) başkanı ve CEO'su olarak görev yapmaktadır.Önceki pozisyonlar, NYC & Company - NYC Sözleşmesi ve Ziyaretçileri ile beş yılı içermektedir. Büro-- başkan yardımcısı olduğu yer; ve şirketin başkanı ve CEO'su olarak on yılGreater Providence Sözleşmesi ve Ziyaretçi Bürosu ve New England başkanıKongre ve Ziyaretçi Büroları Derneği. Dale ayrıca Yönetim Kurulu'nda da görev yapmıştır. ABD Seyahat Birliği, Uluslararası Konaklama Satış ve Pazarlama Birliği (HSMAI) ve" Visit Florida"da hizmet vermiştir. NYU Tisch Center'da kurs eğitmeni ve Grossinger Öğretim Görevlisi olarak  ve  Konukseverlik ve Johnson & Wales'te seçkin bir öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır.Ek olarak  Dale,  yakın zamanda, Destination & Travel Foundation'da  Uluslararası  Destinasyon Pazarlaması Bölümüne  hizmet vermek üzere atanmıştır.